Parapiyasasi.net
İş Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanma
Yazar: -30 Ocak 2021
25

İş Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemi müşteriler tarafından en çok merak edilen konulardan birisi olmakta.

Bazı müşteriler müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek hemen bağlanma adımlarını arıyor olabilir. Bilindiği üzere müşteri hizmetlerine bağlanınca banka müşterisi uzun uzun bot konuşmasını dinlemek istemiyor. Bundan dolayı bot konuşmaya başladığında hemen tuşlama yapmak istiyor. Bu özellikle acil bir durumu olanlar için hayat kurtaran bir olay.

İş Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemi

İş Bankası müşteri hizmetleri ile birlikte banka müşterisi kredi kartı bilgilerini öğrenebilir, şifre işlemleri ile ilgilenebilir, ödeme talimatı oluşturabilir veya herhangi bir işlemi hızlı bir şekilde halledebilir.

İş Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 02 02 veya 0850 724 0 724 numaralı hattan birine bağlanmak gerekiyor. Bu numaralardan biri ile iletişime geçen bir müşteri önce bir bot ile karşılaşıyor. Müşteri bu sırada sesli komut sistemi ile karşılaşır. Müşteri gerekli cevabı vererek diğer menüye geçmelidir. Diğer menüye aktarıldıktan sonra 0 tuşuna basılmalı ve müşteri temsilcisine bağlanılmalı.

İş Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanma

Şunu da belirtmekte fayda var ki bot konuşmaya başladıktan sonra bu adımların uygulanması gerekiyor. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra eğer sıra yok ise hemen, sıra var ise bir süre sonra müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek gerekli konuşmayı yapmak mümkün hale geliyor.

İş Bankası hakkında bilgi

Yıl 1924, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun üzerinden bir süre geçmiş durumda. Bu dönemlerde ülkede birçok gelişme yaşanmaya devam ediyor. Mustafa Kemal Atatürk, Temmuz ayında yaptığı bir konuşmada ülkenin milli ve modern bir bankasının olması gerektiğini belirtir ve bir bankanın kurulması için çalışmalara başlanır.

Yapılan çalışmalar sonrasında Türkiye’nin ilk ulusal bankası olan İş Bankası 26 Ağustos 1924 tarihinde resmî olarak kurulur. 1 milyon TL sermaye ile kurulmuş olan banka 8 kişilik bir kadroya sahipti. O zamanlar tek şubesi bulunan banka yalnızca bankacılık işlemleri ile uğraşmadı, aynı zamanda şeker, cam, dokuma, maden ve liman gibi pek çok sektöre de girerek ülkenin kalkınmasına destek oldu.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar