• YARIM ALTIN
  5.823,00
  % 2,62
 • AMERIKAN DOLARI
  27,7727
  % 0,14
 • € EURO
  29,2415
  % -0,22
 • £ POUND
  33,8629
  % 0,04
 • ¥ YUAN
  3,8044
  % 0,08
 • РУБ RUBLE
  0,2846
  % 0,33
 • BITCOIN/TL
  746923,667
  % 0,23
 • BIST 100
  8.113,30
  % -1,77

Kefil Olmadan Kredi Veren Bankalar

Kefil Olmadan Kredi Veren Bankalar

Kefil Olmadan Kredi Veren Bankalar

Planlanmayan ihtiyaçlar için bütçe ihtiyacı zaman zaman olmamaktadır. Bu nedenle, acil kredi ihtiyacı için bankalara kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi faiz oranın düşük olması ve kredi çekerken masraf çıkarmayan bankalar daha çok tercih edilmektedir. Kredi talebinde bulunulduğunda genellikle bankalar bazı evraklar ve kefil talep etmektedir. Bu şartlar bazı kişiler tarafından karşılanması zor şartlardandır. Bu yüzden, bazı bankalar hiçbir evrak talep etmeden, kefilsiz olarak kredi verme imkanı sağlamaktadır. Bu bankalar da ihtiyaç sahipleri tarafından daha fazla rağbet görmektedir. Yazımızın devamında kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir, bu bankalara kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir konularında detaylı bilgiler verilecektir.

Kefil Olmadan Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Yukarıda da bahsedildiği gibi bazı bankalar belgesi ve kefilsiz olarak kredi imkanı sağlamaktadırlar. Bunlardan bazılarını sıralayacak olursak:

Enpara.com

Enpara.com, gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankaların başında gelmektedir. En hızlı ve en kolay şekilde kredi temin etmek mümkündür. Faiz oranları kredi miktarına ve vadesine bağlı olarak belirlenmektedir. Tamamen internet üzerinde online olarak işlem yapıldığı için hiçbir işlem ücreti talep edilmemektedir. Banka müşterisi olmayanlar da internet üzerinden kolayca başvuru yaparak kredi talebinde bulunabilir. Kredi onayı kısa bir süre içerisinde SMS ile iletilmektedir.

kefil olmadan kredi veren

İş Bankası

İş Bankası’nda da anında kredi kefilsiz olarak temin edilebilmektedir. Kredi üst limiti 30 bin TL olarak belirlenmiştir. Kredinin faiz oranı sigorta yaptıranlar ve yaptırmayanlara göre farklılık göstermektedir. Kredi başvuru için şubeye gidilmesine gerek yoktur. Özellikle banka müşterileri için online olarak internetten kolayca başvuru yapılabilir. En kısa süre içerisinde de kredi onayı tarafınıza iletilmektedir.

Aktifbank

Kredi çekmek için kredi notunun önemi büyüktür. Aktifbank, kredi notunu önemsemeyen bankaların en başında gelmektedir. Anında kredi limiti 30 bin TL olmakla beraber kefil şartı da aranmamaktadır. Kredi başvurusu internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Kredi onayından sonra krediyi PTT şubelerinden çekmek mümkündür. Kredinin geri ödemesi için PTT bankamatiklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Aktifbank’ın emekliler için de kredi imkanı sağladığını hatırlatmak isteriz.

YORUMLAR YAZ