Parapiyasasi.net
Uygun faiz oranları ile güncel krediler
Yazar: -15 Şubat 2021
17

Günümüzde uygun faiz oranları ile alınabilecek pek çok kredi müşteriler tarafından merak edilen bir durum olmakta. Bu konuda cevaplıyoruz.

DenizBank, ING, Türk İş Bankası gibi pek çok banka bulunuyor. Bu bankalardan bazıları oldukça uygun faiz oranlarına sahip krediler sunarken bazıları daha yüksek faiz oranları ile kredi verebiliyor. Bu konuda 3 farklı kredi çeşidi olan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisini baz alarak banka müşterileri için en uygun kredilerden birini belirteceğiz.

Uygun faiz oranları ile alınabilecek krediler

En uygun ihtiyaç kredisini veren bankalar arasında ING yer alıyor. Oldukça düşük bir faiz oranına sahip ING, pek çok bankayı bu faiz oranı ile geride bırakıyor. Bankanın müşterilerine sunduğu faiz oranı %1,44 olarak açıklanmış durumda. 36 aya kadar vade imkanı sunan finansal kuruluş ING, 3 ay erteleme imkanını da müşterilere sağlıyor. Kullanıcılar kendilerine uygun bir kredi miktarı seçerek ister 10.000 TL ister 50.000 TL’lik ihtiyaç kredisi alabiliyor. ING’nin bu konuda herhangi bir sınırlaması bulunmuyor. Kullanıcının kredi notuna ve ödeme performansına bağlı olarak kredi teklifleri de değişiyor.

Uygun faiz oranları

Konut kredilerini incelediğimizde en uygun konut kredisi veren bankalardan birisi Akbank olarak yer alıyor. %1,35 faiz oranı ile kullanıcılara konut kredisi imkanı sunan Akbank, ev almak isteyen pek çok müşteriyi sevindiriyor. 120 aya kadar vade imkanının mümkün olduğu konut kredisinde müşteriler bütçelerine en uygun krediyi seçebiliyor. İster 100.000 TL’lik ister 500.000 TL’lik kredi alabilen müşteriler bu fırsattan en iyi şekilde yararlanabiliyor. Konut kredisinde olduğu gibi taşıt kredisinde de Akbank ön planda yer alan bankalar arasında bulunuyor. 60 aya kadar vadenin mümkün olduğu taşıt kredisinde müşteriler hayalindeki aracı alıp uygun ödeme koşulları ile aracın keyfini çıkarıyor. Uygun faiz oranları ile alınabilen taşıt kredisinin faiz oranı %1,45 olarak belirlenmiş durumda. Taşıt kredisinden yararlanmak isteyen bir müşterinin en az 18 yaşında olması, bir gelirinin bulunması ve araç ile ilgili belgeleri barındırması gerekiyor.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

hesap işletim ücreti almayan bankalar